Main Menu
User Menu

Sevilla, Vojenská nemocnice Vigil de Quiñones [1980-2004]

Military Hospital Vigil de Quiñones

Hospital Militar Vigil de Quiñones

     
Název:
Name:
Vojenská nemocnice Vigil de Quiñones
Originální název:
Original Name:
Hospital Militar Vigil de Quiñones
Další názvy:
Other Names:
DD.06.1980-DD.MM.2004 Hospital Militar Vigil de Quiñones
Obec:
Municipality:
Sevilla
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
37°20'46.10"N 5°58'17.54"W
Vznik:
Established:
DD.06.1980 novovybudovaná
Velitelé:
Commanders:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ? ( )
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:


DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Zánik:
Cancelled:
DD.MM.2004 predaná Andaluzkej zdravotnej službe
Poznámka:
Note:
- dnes slúži ako pohotovostná COVID nemocnica
- pomenovaná na počesť Vigil de Quiñones, doktora posádky v Baler
Zdroje:
Sources:
sevilla.abc.es
sevilla.abc.es
www.eldiario.es

URL : https://www.valka.cz/Sevilla-Vojenska-nemocnice-Vigil-de-Quinones-1980-2004-t252251#694195Verze : 1
MOD