Main Menu
User Menu

Tanková brigáda 108 [1944-1944]

108th Tank Brigade

Panzer-Brigade 108

     
Název:
Name:
Tanková brigáda 108
Originální název:
Original Name:
Panzer-Brigade 108
Datum vzniku:
Raised/Formed:
24.07.1944
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
30.10.1944
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR

Velitel:
Commander:
02.08.1944-15.10.1944 Musculus, Friedrich-Heinrich (Oberstleutnant)
15.10.1944-30.10.1944 Schnappauf, Georg (Major)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
24.07.1944-30.10.1944 Prapor tankových granátníků 2108 (obrněný)
24.07.1944-30.10.1944 Tankový oddíl (Panther) 2108

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.lexikon-der-wehrmacht.de
URL : https://www.valka.cz/Tankova-brigada-108-1944-1944-t24956#504023Verze : 1
MOD