Main Menu
User Menu

Divize Kleber [1936-1937]

Division Kleber

División Kleber (Ejército Popular de la República)

     
Název:
Name:
Divize Kleber
Originální název:
Original Name:
División Kleber (Ejército Popular de la República)
Datum vzniku:
Raised/Formed:
20.11.1936
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
04.02.1937
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
20.11.1936-04.02.1937 Operační síly Střed
Dislokace:
Deployed:
20.11.1936-04.02.1937 Madrid, ? /

Velitel:
Commander:
20.11.1936-04.02.1937 Stern, Manfred ( )
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ? ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
06.01.1936-04.02.1936 XII. mezinárodní brigáda "Garibaldi"
01.11.1936-28.12.1936 XII. mezinárodní brigáda "Garibaldi"
20.11.1936-04.02.1937 XI. mezinárodní brigáda "Thaelmann"

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://vexi.cat/annasebas/bi_divisiones.htm

URL : https://www.valka.cz/Divize-Kleber-1936-1937-t246202#680792Verze : 1
MOD