Main Menu
User Menu

Pěší náhradní pluk 3 [1939-1940]

3rd Infantry Replacement Regiment

Infanterie-Ersatz-Regiment 3

     
Název:
Name:
Pěší náhradní pluk 3
Originální název:
Original Name:
Infanterie-Ersatz-Regiment 3
Datum vzniku:
Raised/Formed:
26.08.1939
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
27.10.1940
Nástupce:
Successor:
Pěší náhradní pluk (motorizovaný) 3
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
26.08.1939-01.11.1939 Velitelství náhradních jednotek III
01.11.1939-08.11.1939 Velitelství náhradních jednotek 1./III
28.11.1939-27.10.1940 Divize č. 143
Dislokace:
Deployed:
26.08.1939-27.10.1940 Frankfurt an der Oder, ? /

Velitel:
Commander:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ? ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
Tessin, Georg: Verbände und Truppen der deutschen Wehrmacht und Waffen SS im Zweiten Weltkrieg 1939-1945
www.lexikon-der-wehrmacht.de
URL : https://www.valka.cz/Pesi-nahradni-pluk-3-1939-1940-t240463#665411Verze : 1
MOD