Main Menu
User Menu

Správa vojenské dopravy [1966-1992]

Military Transport Directorate

     
Název:
Name:
Správa vojenské dopravy
Originální název:
Original Name:
Správa vojenské dopravy
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.09.1966
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
31.12.1992
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízený úřad:
Higher Authority:
01.09.1966-31.12.1992 Hlavní týl
Dislokace:
Deployed:
01.09.1966-31.12.1992 Praha, kasárny /
Přednosta / náčelník:
Chief:
DD.09.1969-DD.08.1970 Bobor, Pavel (Generálmajor)
DD.04.1978-01.05.1981 Bečvář, František (Plukovník)
01.05.1981-DD.12.1988 Bečvář, František (Generálmajor)
Podřízené úřady či jednotky:
Subordinated Agencies or Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.09.1966-31.12.1992 Silniční oddělení
DD.MM.1969-01.11.1977 Výzkumné a zkušební středisko 170

Ručně vyplněné položky:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
Historie československé armády. Sv. 6. Praha 2006.
Vojenské dějiny Československa. Sv. 5. Praha 1989.
URL : https://www.valka.cz/Sprava-vojenske-dopravy-1966-1992-t239531#662087Verze : 1
MOD