Main Menu
User Menu

Štáb dělostřeleckého pluku 110 [1939-1945]

Staff, 110th Artillery Regiment

Stab / Artillerie-Regiment 110

     
Název:
Name:
Štáb dělostřeleckého pluku 110
Originální název:
Original Name:
Stab / Artillerie-Regiment 110
Datum vzniku:
Raised/Formed:
26.08.1939
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
08.05.1945
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
26.08.1939-DD.10.1939 XVIII. armádní sbor
DD.05.1940-DD.07.1940 III. armádní sbor
DD.06.1941-DD.10.1941 I. armádní sbor
DD.10.1941-DD.04.1944 L. armádní sbor
DD.04.1944-DD.04.1944 Wegenerova skupina
DD.04.1944-DD.07.1944 L. armádní sbor
DD.07.1944-DD.12.1944 L. armádní sbor
DD.12.1944-DD.03.1945 17. armáda
DD.03.1945-08.05.1945 LIX. armádní sbor
Dislokace:
Deployed:
26.08.1939-DD.MM.RRRR ?, ?

Velitel:
Commander:
26.10.1942-01.05.1943 Baer, Karl (Oberst)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
jednotka Generálního štábu (Heerestruppe)
Zdroje:
Sources:
Georg Tessin: Verbände und Truppen der deutschen Wehrmacht und Waffen SS im Zweiten Weltkrieg 1939-1945
www.lexikon-der-wehrmacht.de
URL : https://www.valka.cz/Stab-delostreleckeho-pluku-110-1939-1945-t234475#647929Verze : 1
MOD