Main Menu
User Menu

Služba raketového a dělostřeleckého vyzbrojování 4. armády [1985-1991]

Artillery and Rocket Armament Department of the 4th Army

     
Název:
Name:
Služba raketového a dělostřeleckého vyzbrojování 4. armády
Originální název:
Original Name:
Služba raketového a dělostřeleckého vyzbrojování 4. armády
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.09.1985
Předchůdce:
Predecessor:
Výzbrojní oddělení
Datum zániku:
Disbanded:
01.12.1991
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízený úřad:
Higher Authority:
01.09.1985-01.12.1991 4. armáda
Dislokace:
Deployed:
01.09.1985-01.12.1991 Písek, kasárny /

Velitel:
Commander:
01.09.1985-01.10.1988 Bárta, Oldřich (Plukovník)
01.10.1988-01.12.1991 Bárta, Oldřich (Generálmajor)
Podřízené úřady či jednotky:
Subordinated Agencies or Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.09.1985-31.10.1986 11. dělostřelecká základna
31.10.1986-31.10.1989 31. dělostřelecká základna
31.10.1989-31.10.1991 11. dělostřelecká základna

Ručně vyplněné položky:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
Pavel Minařík, otázka č. 486, https://vojenstvi.cz/vasedotazy_33.htm
Pavel Minařík, otázka č.366, https://vojenstvi.cz/vasedotazy_25.htm
URL : https://www.valka.cz/Sluzba-raketoveho-a-delostreleckeho-vyzbrojovani-4-armady-1985-1991-t231749#642632Verze : 0
MOD