Main Menu
User Menu

Oddělení civilní obrany [1976-1992]

Civil Defence Department of the Western Military District

     
Název:
Name:
Oddělení civilní obrany
Originální název:
Original Name:
Oddělení civilní obrany Zapadního vojenského okruhu
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.10.1976
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
01.01.1992
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízený úřad:
Higher Authority:
01.10.1976-01.01.1992 Západní vojenský okruh
Dislokace:
Deployed:
01.10.1976-01.01.1992 Tábor, kasárny /

Velitel:
Commander:
DD.10.1985-01.05.1986 Bruj, Jiří (Plukovník)
01.05.1986-01.01.1992 Bruj, Jiří (Generálmajor)
Podřízené úřady či jednotky:
Subordinated Agencies or Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.10.1976-31.10.1991 1. pluk civilní obrany
01.10.1976-31.10.1991 4. pluk civilní obrany
01.10.1976-31.10.1991 7. pluk civilní obrany
01.10.1991-31.12.1991 21. vojenský záchranný pluk civilní obrany
31.10.1991-01.01.1992 1. vojenský záchranný pluk civilní obrany
31.10.1991-01.01.1992 11. vojenský záchranný pluk civilní obrany
31.10.1991-01.01.1992 2. vojenský záchranný pluk civilní obrany

Ručně vyplněné položky:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
Pavel Minařík, otázka č. 486, https://vojenstvi.cz/vasedotazy_33.htm
Pavel Minařík, otázka č.366, https://vojenstvi.cz/vasedotazy_25.htm
URL : https://www.valka.cz/Oddeleni-civilni-obrany-1976-1992-t231663#642450Verze : 0
MOD