Main Menu
User Menu

Rázga, Michal

     
Příjmení:
Surname:
Rázga
Jméno:
Given Name:
Michal
Jméno v originále:
Original Name:
Michal Rázga
Fotografie či obrázek:
Photograph or Picture:
Hodnost:
Rank:
podplukovník
Akademický či vědecký titul:
Academic or Scientific Title:
Ing.
Šlechtický titul:
Hereditary Title:
-
Datum, místo narození:
Date and Place of Birth:
03.09.1979 Ružomberok /
Datum, místo úmrtí:
Date and Place of Decease:

Nejvýznamnější funkce:
(maximálně tři)
Most Important Appointments:
(up to three)
- veliteľ Práporu podpory velenia
Jiné významné skutečnosti:
(maximálně tři)
Other Notable Facts:
(up to three)
-
Související články:
Related Articles:

Zdroje:
Sources:
https://prpv.mil.sk/75485/
URL : https://www.valka.cz/Razga-Michal-t225770#628352Verze : 1
MOD
     
Příjmení:
Surname:
Rázga
Jméno:
Given Name:
Michal
Jméno v originále:
Original Name:
Michal Rázga
Všeobecné vzdělání:
General Education:
DD.09.1993-DD.06.1997 Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Liptovský Hrádok
Vojenské vzdělání:
Military Education:
DD.09.1997-DD.MM.2002 Vojenská akadémia, Liptovský Mikuláš
DD.MM.2009-DD.MM.2009 Základný veliteľsko-štábny kurz, Akadémia ozbrojených síl, Liptovský Mikuláš
06.03.2018-17.06.2018 Vyšší veliteľsko-štábny kurz, Akadémia ozbrojených síl, Liptovský Mikuláš
Důstojnické hodnosti:
Officer Ranks:
DD.MM.RRRR podplukovník
Průběh vojenské služby:
Military Career:
Automaticky vyplněné položky:
01.07.2018-01.11.2021 Velitel : Prapor podpory velení
01.11.2021-01.04.2022 Velitel : 71. prapor podpory velení

Ručně vyplněné položky:
DD.MM.2002-DD.MM.2004 veliteľ skupiny hĺbkového prieskumu, 2. prieskumný prápor
DD.MM.2004-DD.MM.2004 veliteľ prieskumnej skupiny, 2. prieskumný prápor
DD.MM.2005-DD.MM.2008 starší dôstojník, Odboru vnútorného riadenia, Veliteľstvo pozemných síl
DD.MM.2008-DD.MM.2008 KFOR
DD.MM.2009-DD.MM.2009 starší dôstojník, Odboru vnútorného riadenia, Veliteľstvo pozemných síl
DD.MM.2009-DD.MM.2011 vedúci starší dôstojník Odboru vnútorného riadenia, Veliteľstvo pozemných síl
DD.MM.2011-DD.MM.2014 vedúci starší dôstojník Sekretariátu veliteľa Pozemných síl OS SR, Veliteľstvo pozemných síl
DD.MM.2014-DD.MM.2018 náčelník Sekretariátu veliteľa Pozemných síl OS SR, Veliteľstvo pozemných síl
01.07.2018-31.10.2021 veliteľ, Prápor podpory velenia
01.04.2022-DD.MM.RRRR Veliteľstvo pozemných síl
Vyznamenání:
Awards:
Poznámka:
Note:
ROZPRACOVANÉ
Zdroje:
Sources:
https://prpv.mil.sk/75485/
https://71prpv.mil.sk/98945/?pg=1
URL : https://www.valka.cz/Razga-Michal-t225770#628354Verze : 0
MOD