Main Menu
User Menu

2. rychlá divise, štáb [1938-1938]

Staff of the 2nd Rapid Division

     
Název:
Name:
2. rychlá divise, štáb
Originální název:
Original Name:
2. rychlá divise, štáb
Datum vzniku:
Raised/Formed:
13.09.1938
Předchůdce:
Predecessor:
Mobilisační těleso 131
Datum zániku:
Disbanded:
06.11.1938
Nástupce:
Successor:
2. rychlá divise, štáb
Nadřízený úřad:
Higher Authority:
13.09.1938-06.11.1938 2. rychlá divise, velitelství
Dislokace:
Deployed:
13.09.1938-14.09.1938 Brno, ?
14.09.1938-28.09.1938 Olomouc, ?
28.09.1938-06.10.1938 Jaroměřice nad Rokytnou, ?
06.10.1938-05.11.1938 Ivanovice na Hané, zámek
05.11.1938-06.11.1938 Brno, ?
Přednosta / náčelník:
Chief:
13.09.1938-06.11.1938 Kopecký, Jan ( )
Podřízené úřady či jednotky:
Subordinated Agencies or Units:
Poznámka:
Note:
22.09.1938-27.10.1938 krycí jméno ONDŘEJ 2
Zdroje:
Sources:
Hamák, B. - Vondrovský, I.: Mobilizovaná československá armáda 1938. Dvůr Králové nad Labem 2010.
URL : https://www.valka.cz/2-rychla-divise-stab-1938-1938-t225174#626329Verze : 1
MOD