Main Menu
User Menu

Průzkumný oddíl (motorizovaný) 7 [1935-1940]

7th Reconnaissance Battalion (motorized)

Aufklärungs-Abteilung (motorisiert) 7

     
Název:
Name:
Průzkumný oddíl (motorizovaný) 7
Originální název:
Original Name:
Aufklärungs-Abteilung (motorisiert) 7
Datum vzniku:
Raised/Formed:
15.10.1935
Předchůdce:
Predecessor:
Kraftfahr-Abteilung München
Datum zániku:
Disbanded:
01.02.1940
Nástupce:
Successor:
Tankový průzkumný oddíl 7
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
15.10.1935-DD.MM.1937 Aufklärungs-Brigade
DD.MM.1937-10.11.1938 2. tanková divize
10.11.1938-01.02.1940 4. tanková divize
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ?

Velitel:
Commander:
03.01.1939-01.02.1940 Marzahn, ? (Major)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
Tessin, Georg: Verbände und Truppen der deutschen Wehrmacht im Zweiten Weltkrieg 1939-1945
Edwards, Robert J.: Scouts Out: A History of German Armored Reconnaissance Units in World War II
www.lexikon-der-wehrmacht.de
www.balsi.de
URL : https://www.valka.cz/Pruzkumny-oddil-motorizovany-7-1935-1940-t224329#624295Verze : 0
MOD