Main Menu
User Menu

Doubravčice

okr. Kolín

     
Název:
Name:
Doubravčice
Originální název:
Original Name:
Doubravčice
Další názvy:
Other Names:
Daubrawitz
Nižší územní celek:
Lower Administrative Area:
okres Kolín
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
50°01'19.81"N 14°47'26.29"E
Místní části:
Local Municipalities:
-
První písemná zmínka:
First Written Reference:
1331
Vojenské objekty:
Military Objects:
Památky:
Historical Sights, Places of Interest:
- pomník padlým spoluobčanům z roku 1921
- zřícenina hradu Šember
Muzea:
Museums:
-
Osobnosti:
Personalities:
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:
Průmyslové podniky:
Industry:
Vlajka:
Banner:
Znak:
Coat of Arms:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://www.doubravcice.cz
URL : https://www.valka.cz/Doubravcice-t224138#623843Verze : 0
MOD