Main Menu
User Menu

Vlachova Lhota

okr. Zlín

     
Název:
Name:
Vlachova Lhota
Originální název:
Original Name:
Vlachova Lhota
Další názvy:
Other Names:
Rankova Lhota
Nižší územní celek:
Lower Administrative Area:
okres Zlín
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
49°08'59.44"N 17°57'11.03"E
Místní části:
Local Municipalities:
-
První písemná zmínka:
First Written Reference:
1412
Vojenské objekty:
Military Objects:
Památky:
Historical Sights, Places of Interest:
- Socha svätého Jana Nepomuckého
- Vtáčia (ptačí) pozorovateľňa
- Hasičské múzeum
- Historická drevenica v strede obce
Muzea:
Museums:
-
Osobnosti:
Personalities:
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:
Průmyslové podniky:
Industry:
Vlajka:
Banner:
Znak:
Coat of Arms:
Poznámka:
Note:
Do roku 1993 bola obec súčasťou mesta Valašské Klobouky.
Zdroje:
Sources:
https://www.vlachova-lhota.cz/o%2Dobci/ds-50/p1=52
URL : https://www.valka.cz/Vlachova-Lhota-t224107#623783Verze : 0
MOD