Main Menu
User Menu

Velitelství cizinecké legie [1965-1988]

Foreign Legion Command

Subinspección de la Legión (SUB LEG)

     
Název:
Name:
Velitelství cizinecké legie
Originální název:
Original Name:
Subinspección de la Legión (SUB LEG)
Datum vzniku:
Raised/Formed:
10.07.1965
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
01.05.1988
Nástupce:
Successor:
Velitelství cizinecké legie
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
10.07.1965-01.05.1988 Hlavní záloha
Dislokace:
Deployed:
10.07.1965-02.10.1981 Madrid, základna /
02.10.1981-01.05.1988 Ronda, základna Montejaque

Velitel:
Commander:
05.02.1965-14.01.1968 García, Don Nicasio Joaquín Montero García
24.01.1968-13.07.1970 Galán, Don Julio De la Torre
13.07.1970-11.12.1972 Serrano, Don Antonio Macia
12.12.1972-21.07.1974 Bañón, Don Enrique Arias
18.08.1974-07.08.1978 Henríquez, Don José Giménez
12.08.1978-06.03.1984 Sierra, Don Tomas Pallás
21.03.1984-20.07.1985 Fernández-Palacios y Núñez, Don Hipólito
20.07.1985-01.02.1987 Fernández, Don Ponciano Fernández
01.02.1987-01.05.1988 Barber, Don José Manuel Frasquet
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ? ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
10.07.1965-01.05.1988 1. pěší pluk cizinecké legie "Gran Capitán"
10.07.1965-01.05.1988 2. pěší pluk cizinecké legie "Duque de Alba"
10.07.1965-01.05.1988 3. pěší pluk cizinecké legie "Juan de Austria"
02.10.1981-17.05.1985 4. pluk podpory cizinecké legie "Alejandro Farnesio"
17.05.1985-01.05.1988 4. pěší pluk cizinecké legie "Alejandro Farnesio"

Ručně vyplněné položky:

Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:

www.infanteria47.es

URL : https://www.valka.cz/Velitelstvi-cizinecke-legie-1965-1988-t223891#623325Verze : 3
MOD