Main Menu
User Menu

3. pěší pluk cizinecké legie "Juan de Austria" [1965-RRRR]

3rd Infantry Regiment of the Foreign Legion "Juan de Austria"

Tercio de la Legión "Juan de Austria" nº3 (TL 3)

     
Název:
Name:
3. pěší pluk cizinecké legie "Juan de Austria"
Originální název:
Original Name:
Tercio de la Legión "Juan de Austria" nº3 (TL 3)
Datum vzniku:
Raised/Formed:
10.07.1965
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
DD.MM.RRRR
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
10.07.1965-30.12.1975 Vojenské velitelství Sahara
30.12.1975-01.10.1987 Vojenské velitelství Kanárske ostrovy
01.10.1987-01.05.1988 Vojenské velitelství Kanárske ostrovy
10.07.1965-01.05.1988 Velitelství cizinecké legie
01.05.1988-11.08.1995 Velitelství cizinecké legie
11.08.1995-20.09.1996 Brigáda cizinecké legie
20.09.1996-01.01.2017 2. brigáda cizinecké legie
01.01.2017-DD.MM.RRRR 2. pěší brigáda
Dislokace:
Deployed:
10.07.1965-DD.12.1975 El Aaiún, základna /
DD.12.1975-01.02.1996 Fuerteventura, základna
01.02.1996-DD.MM.RRRR Viator, kasárny Alvarez de Sotomayor

Velitel:
Commander:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ? ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.infanteria47.es

URL : https://www.valka.cz/3-pesi-pluk-cizinecke-legie-Juan-de-Austria-1965-RRRR-t223523#622650Verze : 9
MOD