Main Menu
User Menu

Oddíl stíhačů tanků 543 [1940-1945]

543rd Tank Destroyer Battalion

Panzerjäger-Abteilung 543

     
Název:
Name:
Oddíl stíhačů tanků 543
Originální název:
Original Name:
Panzerjäger-Abteilung 543
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.04.1940
Předchůdce:
Predecessor:
Protitankový oddíl 543
Datum zániku:
Disbanded:
08.05.1945
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
24.07.1940-02.01.1941 2. armáda
02.01.1941-08.05.1945 3. tanková divize
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ?

Velitel:
Commander:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ? ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
jednotka Generálního štábu (Heerestruppe)
Zdroje:
Sources:
Tessin, Georg: Verbände und Truppen der deutschen Wehrmacht und Waffen SS im Zweiten Weltkrieg 1939-1945
www.lexikon-der-wehrmacht.de
www.okh.it
URL : https://www.valka.cz/Oddil-stihacu-tanku-543-1940-1945-t223412#622428Verze : 0
MOD