Main Menu
User Menu

Wisconsinský okruh [1862-1865]

District of Wisconsin

     
Název:
Name:
Wisconsinský okruh
Originální název:
Original Name:
District of Wisconsin
Datum vzniku:
Raised/Formed:
06.09.1862
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
27.06.1865
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
06.09.1862-27.06.1865 Severozápadní department
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ?

Velitel:
Commander:
06.09.1862-16.02.1863 Elliott, Washington Lafayette ( )
16.02.1863-07.11.1864 Smith, Thomas Church Haskell ( )
07.11.1864-17.11.1864 Campbell, Charles Thomas ( )
17.11.1864-17.04.1865 Smith, Thomas Church Haskell ( )
17.05.1865-27.06.1865 Davies, Thomas Alfred ( )
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ? ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
John H. Eicher & David J. Eicher: Civil War High Commands, Stanford University Press, Stanford, 2001
URL : https://www.valka.cz/Wisconsinsky-okruh-1862-1865-t221020#617004Verze : 1
MOD