Main Menu
User Menu

Západní department [1861-1861]

Western department

     
Název:
Name:
Západní department
Originální název:
Original Name:
Western department
Datum vzniku:
Raised/Formed:
03.07.1861
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
09.11.1861
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
03.07.1861-09.11.1861 Ministerstvo války
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ?

Velitel:
Commander:
03.07.1861-25.07.1861 Lyon, Nathaniel ( )
25.07.1861-24.10.1861 Frémont, John Charles ( )
24.10.1861-09.11.1861 Hunter, David ( )
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ? ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
03.07.1861-01.09.1861 Irontonský okruh
29.07.1861-09.11.1861 Severomissourský okruh
08.08.1861-09.11.1861 Novomexický jižní okruh
01.09.1861-09.11.1861 Jihovýchodněmissourská okruh
08.09.1861-09.11.1861 Západokentucký okruh

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
John H. Eicher & David J. Eicher: Civil War High Commands, Stanford University Press, Stanford, 2001
URL : https://www.valka.cz/Zapadni-department-1861-1861-t221002#616983Verze : 1
MOD