Main Menu
User Menu

Washingtonský department [1863-1869]

Department of Washington

     
Název:
Name:
Washingtonský department
Originální název:
Original Name:
Department of Washington
Datum vzniku:
Raised/Formed:
02.02.1863
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
05.03.1869
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
02.02.1863-07.08.1864 Ministerstvo války
07.08.1864-27.06.1865 Střední vojenská divize
27.06.1865-12.02.1868 Ministerstvo války
12.02.1868-05.03.1869 Atlantická vojenská divize
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ?

Velitel:
Commander:
02.02.1863-14.10.1863 Heintzelman, Samuel Peter ( )
14.10.1863-07.06.1865 Augur, Christopher Columbus ( )
07.06.1865-26.06.1865 Parke, John Grubb ( )
26.06.1865-06.08.1866 Augur, Christopher Columbus ( )
06.08.1866-17.08.1867 Canby, Edward Richard Sprigg ( )
17.08.1867-28.07.1868 Emory, William H. ( )
28.07.1868-04.11.1868 Canby, Edward Richard Sprigg ( )
04.11.1868-05.03.1869 Brooks, Horace ( )
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ? ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
02.02.1863-20.07.1865 Alexandrijský okruh
02.02.1863-02.08.1865 Washingtonský okruh
07.07.1864-26.04.1865 Saintmaryský okruh
26.04.1865-18.05.1865 Patuxentský okruh
26.04.1865-18.05.1865 Severokrční okruh

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
John H. Eicher & David J. Eicher: Civil War High Commands, Stanford University Press, Stanford, 2001
URL : https://www.valka.cz/Washingtonsky-department-1863-1869-t220988#616964Verze : 1
MOD