Main Menu
User Menu

Jihozápadněmissourský okruh [1861-1865]

District of Southwest Missouri

     
Název:
Name:
Jihozápadněmissourský okruh
Originální název:
Original Name:
District of Southwest Missouri
Datum vzniku:
Raised/Formed:
25.12.1861
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
10.07.1865
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
25.12.1861-11.03.1862 Missourský department
11.03.1862-19.09.1862 Mississippský department
19.09.1862-10.07.1865 Missourský department
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ?

Velitel:
Commander:
25.12.1861-04.06.1862 Curtis, Samuel Ryan ( )
05.06.1862-24.09.1862 Brown, Egbert Benson ( )
02.11.1862-10.11.1862 Schofield, John McAllister ( )
10.11.1862-30.03.1863 Brown, Egbert Benson ( )
30.03.1863-24.05.1863 Schofield, John McAllister ( )
24.05.1863-15.06.1863 Cloud, William F. ( )
15.06.1863-19.10.1863 McNeil, John ( )
19.10.1863-09.12.1864 Sanborn, John Benjamin ( )
09.12.1864-09.01.1865 Gravely, Joseph J. ( )
09.01.1865-10.06.1865 Sanborn, John Benjamin ( )
10.06.1865-19.06.1865 Allen, John D. ( )
19.06.1865-10.07.1865 McKean, Thomas Jefferson ( )
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ? ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
John H. Eicher & David J. Eicher: Civil War High Commands, Stanford University Press, Stanford, 2001
URL : https://www.valka.cz/Jihozapadnemissoursky-okruh-1861-1865-t220914#616787Verze : 1
MOD