Main Menu
User Menu

Chudý hrádek

zřícenina hradu

     
Název:
Name:
Chudý hrádek
Další názvy:
Other Names:
Poustka
Pustý zámek
Dřevčice
Typ:
Style:
hrad
Stav:
Condition:
zřícenina
Přístupnost:
Accessibility:
volně přístupno
Obec:
Municipality:
Dubá - Sušice
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
50°35'23.22"N 14°30'27.13"E
První písemná zmínka:
First Written Reference :
DD.MM.1391
Památky a muzea v okolí:
Places of Interest and Museums in the Vicinity:
-
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://www.hrady.cz/index.php?OID=277
URL : https://www.valka.cz/Chudy-hradek-t220853#616662Verze : 0
Chudý hrádek



Zdroje:
https://www.hrady.cz/index.php?OID=277

Chudý hrádek - Zachovalá část paláce; Foto vlastní

Zachovalá část paláce; Foto vlastní
Chudý hrádek - Celkový pohled na lokalitu; Foto vlastní

Celkový pohled na lokalitu; Foto vlastní
Chudý hrádek - Foto vlastní

Foto vlastní
Chudý hrádek - Foto vlastní

Foto vlastní
Chudý hrádek - Interiér paláce; Foto vlastní

Interiér paláce; Foto vlastní
Chudý hrádek - Foto vlastní

Foto vlastní
Chudý hrádek - Část hradu byla dřevěné nebo smíšené konstrukce a nacházela se i na těchto skalách; Foto vlastní

Část hradu byla dřevěné nebo smíšené konstrukce a nacházela se i na těchto skalách; Foto vlastní
Chudý hrádek - Do skály vytesané sklepení pod palácem; Foto vlastní

Do skály vytesané sklepení pod palácem; Foto vlastní
Chudý hrádek - Další do skály vytesaný sklep se nachází nedaleko; Foto vlastní

Další do skály vytesaný sklep se nachází nedaleko; Foto vlastní
Chudý hrádek - Studna; Foto vlastní

Studna; Foto vlastní
Chudý hrádek - Pohled na lokalitu; Foto vlastní

Pohled na lokalitu; Foto vlastní
URL : https://www.valka.cz/Chudy-hradek-t220853#616664Verze : 2