Main Menu
User Menu

Porthudsonský okruh [1863-1864]

District of Port Hudson

     
Název:
Name:
Porthudsonský okruh
Originální název:
Original Name:
District of Port Hudson
Datum vzniku:
Raised/Formed:
09.07.1863
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
06.08.1864
Nástupce:
Successor:
Porthudsonský podokruh
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
09.07.1863-06.08.1864 Zálivový department
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ?

Velitel:
Commander:
09.07.1863-DD.01.1864 Andrews, George Leonard ( )
DD.01.1864-DD.01.1864 Ullmann, Daniel ( )
DD.01.1864-23.04.1864 Andrews, George Leonard ( )
23.04.1864-23.06.1864 Ullmann, Daniel ( )
23.06.1864-06.08.1864 McNeil, John ( )
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ? ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
John H. Eicher & David J. Eicher: Civil War High Commands, Stanford University Press, Stanford, 2001
URL : https://www.valka.cz/Porthudsonsky-okruh-1863-1864-t220636#616068Verze : 1
MOD