Main Menu
User Menu

Ohijský department [1861-1862]

Department of the Ohio

     
Název:
Name:
Ohijský department
Originální název:
Original Name:
Department of the Ohio
Datum vzniku:
Raised/Formed:
03.05.1861
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
11.03.1862
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
03.05.1861-11.03.1862 Ministerstvo války
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ?

Velitel:
Commander:
03.05.1861-23.07.1861 McClellan, George Brinton ( )
23.07.1861-19.09.1861 Rosecrans, William S. ( )
19.09.1861-09.11.1861 Mitchel, Ormsby MacKnight ( )
09.11.1861-11.03.1862 Buell, Don Carlos ( )
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ? ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
24.07.1861-19.09.1861 Cheatský okruh
25.07.1861-04.09.1861 Cheatský okruh
03.08.1861-19.09.1861 Graftonský okruh

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
John H. Eicher & David J. Eicher: Civil War High Commands, Stanford University Press, Stanford, 2001
URL : https://www.valka.cz/Ohijsky-department-1861-1862-t220494#615843Verze : 1
MOD