Main Menu
User Menu

Severozápadní department [1862-1865]

Department of the Northwest

     
Název:
Name:
Severozápadní department
Originální název:
Original Name:
Department of the Northwest
Datum vzniku:
Raised/Formed:
06.09.1862
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
27.06.1865
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
06.09.1862-30.01.1865 Ministerstvo války
30.01.1865-27.06.1865 Missourská vojenská divize
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ?

Velitel:
Commander:
06.09.1862-28.11.1862 Pope, John ( )
28.11.1862-13.02.1863 Elliott, Washington Lafayette ( )
13.02.1863-30.01.1865 Pope, John ( )
30.01.1865-27.06.1865 Curtis, Samuel Ryan ( )
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ? ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
06.09.1862-27.06.1865 Wisconsinský okruh
17.11.1862-01.06.1863 1. okruh
17.11.1862-23.11.1862 2. okruh
17.11.1862-23.11.1862 3. okruh
17.11.1862-23.11.1862 4. okruh
23.11.1862-25.10.1864 Minnesotský okruh
01.06.1863-04.12.1863 Dakotský okruh
08.06.1863-12.11.1864 Iowský okruh

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
John H. Eicher & David J. Eicher: Civil War High Commands, Stanford University Press, Stanford, 2001
URL : https://www.valka.cz/Severozapadni-department-1862-1865-t220423#615743Verze : 1
MOD