Main Menu
User Menu

Severní okruh [1864-1865]

Northern District

     
Název:
Name:
Severní okruh
Originální název:
Original Name:
Northern District
Datum vzniku:
Raised/Formed:
15.01.1864
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
27.06.1865
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
15.01.1864-27.06.1865 Jižní department
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ?

Velitel:
Commander:
15.01.1864-25.04.1864 Terry, Alfred Howe ( )
25.04.1864-02.09.1864 Schimmelfennig, Alexander ( )
02.09.1864-03.10.1864 Saxton, Rufus ( )
03.10.1864-26.10.1864 Scammon, Eliakim Parker ( )
26.10.1864-14.11.1864 Potter, Edward Elmer ( )
14.11.1864-28.11.1864 Hatch, John Porter ( )
28.11.1864-08.12.1864 Hallowell, Edward N. ( )
08.12.1864-26.02.1865 Schimmelfennig, Alexander ( )
26.02.1865-27.06.1865 Hatch, John Porter ( )
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ? ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
John H. Eicher & David J. Eicher: Civil War High Commands, Stanford University Press, Stanford, 2001
URL : https://www.valka.cz/Severni-okruh-1864-1865-t220401#615717Verze : 1
MOD