Main Menu
User Menu

Novomexický department [1861-1865]

Department of New Mexico

     
Název:
Name:
Novomexický department
Originální název:
Original Name:
Department of New Mexico
Datum vzniku:
Raised/Formed:
09.11.1861
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
14.08.1865
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
09.11.1861-14.08.1865 Ministerstvo války
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ?

Velitel:
Commander:
09.11.1861-26.08.1862 Canby, Edward Richard Sprigg ( )
26.08.1862-14.08.1865 Carleton, James Henry ( )
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ? ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
09.11.1861-16.04.1862 Novomexický jižní okruh
16.04.1862-DD.06.1862 Novomexické střední a severní okruhy
30.08.1862-08.12.1864 Arizonský okruh

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
John H. Eicher & David J. Eicher: Civil War High Commands, Stanford University Press, Stanford, 2001
URL : https://www.valka.cz/Novomexicky-department-1861-1865-t220373#615688Verze : 1
MOD