Main Menu
User Menu

Velitelství obrany New Bernu [1863-1864]

Defenses of New Bern

     
Název:
Name:
Velitelství obrany New Bernu
Originální název:
Original Name:
Defenses of New Bern
Datum vzniku:
Raised/Formed:
21.07.1863
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
05.03.1864
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
21.07.1863-05.03.1964
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ?

Velitel:
Commander:
21.07.1863-14.08.1863 Heckman, Charles Adam ( )
14.08.1863-07.10.1863 Palmer, Innis Newton ( )
07.10.1863-09.11.1863 Amory, Thomas J. C. ( )
09.11.1863-05.03.1864 Palmer, Innis Newton ( )
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ? ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
John H. Eicher & David J. Eicher: Civil War High Commands, Stanford University Press, Stanford, 2001
URL : https://www.valka.cz/Velitelstvi-obrany-New-Bernu-1863-1864-t220371#615686Verze : 1
MOD