Main Menu
User Menu

Lehighský okruh [1863-1864]

Lehigh District

     
Název:
Name:
Lehighský okruh
Originální název:
Original Name:
Lehigh District
Datum vzniku:
Raised/Formed:
20.08.1863
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
01.12.1864
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
20.08.1863-01.12.1864 Susquehannský department
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ?

Velitel:
Commander:
20.08.1863-29.02.1864 Sigel, Franz ( )
29.02.1864-DD.05.1864 Ferry, Orris Sanford ( )
DD.05.1864-09.11.1864 Hullinger, Josiah C. ( )
09.11.1864-01.12.1864 Mather, Thomas S. ( )
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ? ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
John H. Eicher & David J. Eicher: Civil War High Commands, Stanford University Press, Stanford, 2001
URL : https://www.valka.cz/Lehighsky-okruh-1863-1864-t220276#615572Verze : 1
MOD