Main Menu
User Menu

Kentucký department [1865-1866]

Department of Kentucky

     
Název:
Name:
Kentucký department
Originální název:
Original Name:
Department of Kentucky
Datum vzniku:
Raised/Formed:
10.02.1865
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
05.06.1866
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
10.02.1865-05.06.1866 Ministerstvo války
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ?

Velitel:
Commander:
10.02.1865-21.06.1865 Palmer, John McAuley ( )
21.06.1865-27.06.1865 Hobson, Edward Henry ( )
27.06.1865-13.04.1866 Palmer, John McAuley ( )
13.04.1866-05.06.1866 Davis, Jefferson C. ( )
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ? ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
10.02.1865-21.05.1865 Západokentucký okruh

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
John H. Eicher & David J. Eicher: Civil War High Commands, Stanford University Press, Stanford, 2001
URL : https://www.valka.cz/Kentucky-department-1865-1866-t220167#615406Verze : 1
MOD