Main Menu
User Menu

Floridský okruh [1864-1865]

District of Florida

     
Název:
Name:
Floridský okruh
Originální název:
Original Name:
District of Florida
Datum vzniku:
Raised/Formed:
07.02.1864
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
10.07.1865
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
07.02.1864-10.07.1865 Jižní department
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ?

Velitel:
Commander:
07.02.1864-28.03.1864 Seymour, Truman ( )
28.03.1864-20.04.1864 Hatch, John Porter ( )
20.04.1864-13.05.1864 Birney, William ( )
13.05.1864-02.06.1864 Gordon, George Henry ( )
20.06.1864-29.07.1864 Birney, William ( )
29.07.1864-04.08.1864 Noble, William H. ( )
04.08.1864-14.11.1864 Hatch, John Porter ( )
14.11.1864-07.04.1865 Scammon, Eliakim Parker ( )
07.04.1865-19.04.1865 Tilgham, Benjamin C. ( )
19.04.1865-10.07.1865 Vogdes, Israel ( )
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ? ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
John H. Eicher & David J. Eicher: Civil War High Commands, Stanford University Press, Stanford, 2001
URL : https://www.valka.cz/Floridsky-okruh-1864-1865-t219922#614959Verze : 1
MOD