Main Menu
User Menu

Východovirginský okruh [1864-1865]

District of Eastern Virginia

     
Název:
Name:
Východovirginský okruh
Originální název:
Original Name:
District of Eastern Virginia
Datum vzniku:
Raised/Formed:
27.05.1864
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
24.08.1865
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
27.05.1864-18.01.1865 Virginsko-severokarolínský department
18.01.1865-24.08.1865 Virginský department
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ?

Velitel:
Commander:
27.05.1864-11.02.1865 Shepley, George Foster ( )
11.02.1865-24.08.1865 Gordon, George Henry ( )
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ? ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
27.04.1865-25.05.1865 Poloostrovní podokruh

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
John H. Eicher & David J. Eicher: Civil War High Commands, Stanford University Press, Stanford, 2001
URL : https://www.valka.cz/Vychodovirginsky-okruh-1864-1865-t219911#614942Verze : 1
MOD