Main Menu
User Menu

11. střelecká brigáda [1939-1940]

11th Rifle Brigade

11. Schützen-Brigade

     
Název:
Name:
11. střelecká brigáda
Originální název:
Original Name:
11. Schützen-Brigade
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.12.1939
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
01.08.1940
Nástupce:
Successor:
11. tanková divize
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ?

Velitel:
Commander:
04.12.1939-01.08.1940 Angern, Günther (Oberst)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ? ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
07.12.1939-01.08.1940 Střelecký pluk 110
07.12.1939-01.08.1940 Střelecký pluk 111

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
jednotka Generálního štábu (Heerestruppe)
Zdroje:
Sources:
Tessin, Georg: Verbände und Truppen der deutschen Wehrmacht und Waffen SS im Zweiten Weltkrieg 1939-1945
www.lexikon-der-wehrmacht.de
www.axishistory.com
www.okh.it
URL : https://www.valka.cz/11-strelecka-brigada-1939-1940-t219881#614883Verze : 0
MOD