Main Menu
User Menu

Středomissourský okruh [1862-1865]

District of Central Missouri

     
Název:
Name:
Středomissourský okruh
Originální název:
Original Name:
District of Central Missouri
Datum vzniku:
Raised/Formed:
26.09.1862
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
10.07.1865
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
26.09.1862-10.07.1865 Missourský department
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ?

Velitel:
Commander:
26.09.1862-09.06.1863 Loan, Benjamin F. ( )
09.06.1863-24.07.1864 Brown, Egbert Benson ( )
24.07.1864-03.09.1864 Pleasonton, Alfred ( )
03.09.1864-03.11.1864 Brown, Egbert Benson ( )
03.11.1864-27.02.1865 Philips, John F. ( )
27.02.1865-12.04.1865 McNeil, John ( )
12.04.1865-26.06.1865 Harding, Chester ( )
26.06.1865-10.07.1865 Beveridge, John Lourie ( )
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ? ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
John H. Eicher & David J. Eicher: Civil War High Commands, Stanford University Press, Stanford, 2001
URL : https://www.valka.cz/Stredomissoursky-okruh-1862-1865-t219106#613263Verze : 1
MOD