Main Menu
User Menu

Oddíl stíhačů tanků 14 [1940-1943]

14th Tank Destroyer Battalion

Panzerjäger-Abteilung 14

     
Název:
Name:
Oddíl stíhačů tanků 14
Originální název:
Original Name:
Panzerjäger-Abteilung 14
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.04.1940
Předchůdce:
Predecessor:
Protitankový oddíl 14
Datum zániku:
Disbanded:
01.06.1943
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.04.1940-15.10.1940 14. pěší divize
15.10.1940-DD.01.1943 14. pěší divize (motorizovaná)
DD.01.1943-01.06.1943 14. divize tankových granátníků
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ?

Velitel:
Commander:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ? ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.lexikon-der-wehrmacht.de
URL : https://www.valka.cz/Oddil-stihacu-tanku-14-1940-1943-t218028#611311Verze : 0
MOD