Main Menu
User Menu

Opravna radiotechnického zabezpečení [1996-2005]

Electronic Support Repair Bechyne

     
Název:
Name:
Opravna radiotechnického zabezpečení
Originální název:
Original Name:
Opravna radiotechnického zabezpečení
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.07.1996
Předchůdce:
Predecessor:
Dílna prostředků radiotechnického zabezpečení
Datum zániku:
Disbanded:
31.12.2005
Nástupce:
Successor:
?
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.07.1996-01.10.1997 51. letecká opravárenská základna
01.10.1997-01.10.2000 31. letecká opravárenská základna
01.10.2000-31.12.2005 Opravárenská základna letectva
Dislokace:
Deployed:
01.07.1996-DD.MM.2005 Bechyně, letiště

Velitel:
Commander:
01.07.1996-30.11.2000 Bahula, Stanislav (Kapitán)
01.12.2000-DD.MM.RRRR Wija, Radek (kapitán) Ing.
DD.MM.RRRR-31.12.2005 Wija, Radek (major) Ing.
Výzbroj:
Armament:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
01.07.1996-01.10.1997 Bechyně VU 2475
01.10.1997-01.10.2000 Bechyně VU 6522
01.10.2000-31.12.2005 Bechyně VU 6522
Zdroje:
Sources:
www.valka.cz
"Bez nich by nevzlétli" - Svět křídel Cheb 2008
"Historie letiště Bechyně"-
URL : https://www.valka.cz/Opravna-radiotechnickeho-zabezpeceni-1996-2005-t217696#610564Verze : 11