Main Menu
User Menu

Oddělení technického zabezpečení [1994-2003]

Technicaly Suport Section of the 6th Transport Air Force Base

     
Název:
Name:
Oddělení technického zabezpečení
Originální název:
Original Name:
Oddělení technického zabezpečení
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.07.1994
Předchůdce:
Predecessor:
6. letecká základna
Datum zániku:
Disbanded:
30.09.2003
Nástupce:
Successor:
Úsek logistiky
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.07.1994-30.09.2003 6. základna dopravního letectva
Dislokace:
Deployed:
01.07.1994-30.06.2003 Praha, letiště

Velitel:
Commander:
01.07.1994-30.11.1997 Petržel, Miroslav (Podplukovník)
01.10.1997-30.11.1998 Sobotík, Jaroslav ( Podplukovník)
01.12.1998-30.06.2003 Keken, Ján (major)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.07.1994-30.06.2003 Hasičský a záchranný sbor
01.07.1994-30.06.2003 Letka logistické podpory letového provozu
01.07.1994-30.06.2003 Letka oprav techniky
01.07.1994-30.06.2003 Letka zabezpečení velení

Ručně vyplněné položky:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
"Bez nich by nevzlétli" - Svět křídel Cheb 2008
“Od ANSONŮ až k AIRBUSŮM“ - Svět křídel Cheb 2017
URL : https://www.valka.cz/Oddeleni-technickeho-zabezpeceni-1994-2003-t217255#609654Verze : 0