Main Menu
User Menu

Oddíl stíhačů tanků 5 [1940-1945]

5th Tank Destroyer Battalion

Panzerjäger-Abteilung 5

     
Název:
Name:
Oddíl stíhačů tanků 5
Originální název:
Original Name:
Panzerjäger-Abteilung 5
Datum vzniku:
Raised/Formed:
21.03.1940
Předchůdce:
Predecessor:
Protitankový oddíl 5
Datum zániku:
Disbanded:
DD.MM.RRRR
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
21.03.1940-01.12.1941 5. pěší divize
01.12.1941-06.07.1942 5. lehká pěší divize
06.07.1942-03.05.1945 5. myslivecká divize
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ?

Velitel:
Commander:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ? ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.lexikon-der-wehrmacht.de
URL : https://www.valka.cz/Oddil-stihacu-tanku-5-1940-1945-t216306#607242Verze : 0
MOD