Main Menu
User Menu

Polní velitelství 579 [1939-1941]

579th Field Command

Feldkommandantur 579 (FK 579

     
Název:
Name:
Polní velitelství 579
Originální název:
Original Name:
Feldkommandantur 579
Datum vzniku:
Raised/Formed:
04.09.1939
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
10.10.1941
Nástupce:
Successor:
Hlavní polní velitelství 579
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
28.05.1940-10.10.1941 Vojenské velitelství Belgie-Severní Francie
Dislokace:
Deployed:
28.05.1940-10.10.1941 Lucemburk, ? /

Velitel:
Commander:
20.09.1941-10.10.1941 Römer, Martin von (Oberst)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ? ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
Tessin, Georg: Verbände und Truppen der deutschen Wehrmacht und Waffen-SS im Zweiten Weltkrieg 1939-1945
www.lexikon-der-wehrmacht.de
URL : https://www.valka.cz/Polni-velitelstvi-579-1939-1941-t213871#601124Verze : 0
MOD