Main Menu
User Menu

Pěší pluk 57 [1941-1944]

57th Infantry Regiment

Jalkaväkirykmentti 57

     
Název:
Name:
Pěší pluk 57
Originální název:
Original Name:
Jalkaväkirykmentti 57
Datum vzniku:
Raised/Formed:
DD.06.1941
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
DD.11.1944
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
DD.06.1941-DD.11.1944 15. pěší divize
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ?

Velitel:
Commander:
18.06.1941-01.03.1943 Valkama, Yrjö Rikhard ( )
01.03.1943-31.05.1943 Hautala, Yrjö ( )
31.05.1943-13.08.1944 Valkama, Yrjö Rikhard ( )
13.08.1944-22.11.1944 Arto, Guy Elie ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
sotapolku.fi/sotapolut/jalkavkirykmentti-57/
sotasampo.fi/fi/units/page/actor_14625
axishistory.com
URL : https://www.valka.cz/Pesi-pluk-57-1941-1944-t212587#597886Verze : 0
MOD