Main Menu
User Menu

Hüttenfelde

Hüttenfelde

Hüttenfelde (Budupönen B)

     
Název:
Name:
Hüttenfelde
Originální název:
Original Name:
Hüttenfelde
Další názvy:
Other Names:
Domäne Budupönen (RRRR-1928)
Budupönen B (1928-1938)
Nižší územní celek:
Lower Administrative Area:
Kaliningradská oblast
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
54°55'0.00"N 22°17'00.00"E
Místní části:
Local Municipalities:
-
První písemná zmínka:
First Written Reference:
-
Vojenské objekty:
Military Objects:
Památky:
Historical Sights, Places of Interest:
-
Muzea:
Museums:
-
Osobnosti:
Personalities:
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:
Průmyslové podniky:
Industry:
Vlajka:
Banner:
-
Znak:
Coat of Arms:
-
Poznámka:
Note:
- vesnice po roce 1945 pravděpodobně opuštěna
- historicky součást kraje Tilsit-Ragnit, okres Gumbinnen, Východní Prusko
Zdroje:
Sources:
https://territorial.de/ostp/tilsit/wasching.htm
ehemalige-ostgebiete.de
https://wiki-de.genealogy.net/GOV:Object_1044602
https://gov.genealogy.net/item/show/object_1044602
www.lexikon-der-wehrmacht.de
URL : https://www.valka.cz/Huettenfelde-t212472#597650Verze : 3
MOD