Main Menu
User Menu

Ústředna hlásné služby "U" [1938-1938]

Reporting Service Center "U"

     
Název:
Name:
Ústředna hlásné služby "U"
Originální název:
Original Name:
Ústředna hlásné služby "U"
Datum vzniku:
Raised/Formed:
12.09.1938
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
20.11.1938
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
12.09.1938-21.10.1938 Hlavní ústředna hlásné služby
12.09.1938-27.09.1938 Velitelství zemského letectva v Bratislavě
27.09.1938-20.11.1938 Velitelství letectva III. armády
Dislokace:
Deployed:
12.09.1938-20.11.1938 Poprad, ? /

Velitel:
Commander:
12.09.1938-20.11.1938 Tomšovský, František (major letectva)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
12.09.1938-20.11.1938 Středisko hlásné služby "Z"

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
-
Vyznamenání:
Decorations:
-
Poznámka:
Note:
krycí jméno ?
Zdroje:
Sources:
Fidler, J.: Na zrazeném nebi. Praha 2015.
URL : https://www.valka.cz/Ustredna-hlasne-sluzby-U-1938-1938-t211954#596688Verze : 3
MOD