Main Menu
User Menu

Vojenské velitelství Poznaň [1939-1939]

Military Command Poznań

Vojenské veliteľstvo Poznaň

Militärbefehlshaber Posen

     
Název:
Name:
Vojenské velitelství Poznaň
Originální název:
Original Name:
Militärbefehlshaber Posen
Datum vzniku:
Raised/Formed:
10.09.1939
Předchůdce:
Predecessor:
Velící štáb ke zvláštnímu použití 25
Datum zániku:
Disbanded:
23.10.1939
Nástupce:
Successor:
Vojenský okruh XXI
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Dislokace:
Deployed:
10.09.1939-23.09.1939 Poznaň, /

Velitel:
Commander:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
28.09.1939-23.10.1939 Velitelství armádní týlové oblasti 582

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
Georg Tessin: Verbände und Truppen der deutschen Wehrmacht und Waffen-SS im Zweiten Weltkrieg 1939-1945
www.lexikon-der-wehrmacht.de
URL : https://www.valka.cz/Vojenske-velitelstvi-Poznan-1939-1939-t211419#595672Verze : 0
MOD