Main Menu
User Menu

Protiponorková peruť 22 [1960-1993]

Antisubmarine Squadron 22 "Checkmates" / VS-22

     
Název:
Name:
Protiponorková peruť 22
Originální název:
Original Name:
Antisubmarine Squadron 22
Datum vzniku:
Raised/Formed:
18.05.1960
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
DD.09.1993
Nástupce:
Successor:
Námořní řídící peruť 22
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Protiponorká palubní letecká skupina 54
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Protiponorková palubní letecká skupina 56
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Palubní letecké křídlo 3
Dislokace:
Deployed:
29.06.1960-12.08.1960 -, USS Lake Champlain (CVS-39)
DD.11.1960-DD.12.1960 -, USS Lake Champlain (CVS-39)
DD.01.1961-DD.01.1961 -, USS Lake Champlain (CVS-39)
07.02.1961-02.03.1961 -, USS Lake Champlain (CVS-39)
DD.04.1961-DD.04.1961 -, USS Lake Champlain (CVS-39)
01.05.1961-DD.05.1961 -, USS Lake Champlain (CVS-39)
DD.06.1961-DD.06.1961 -, USS Lake Champlain (CVS-39)
DD.07.1961-DD.10.1961 -, USS Lake Champlain (CVS-39)
DD.04.1962-DD.05.1962 -, USS Lake Champlain (CVS-39)
DD.06.1962-03.08.1962 -, USS Lake Champlain (CVS-39)
DD.09.1962-DD.10.1962 -, USS Lake Champlain (CVS-39)
24.10.1962-04.12.1962 -, USS Lake Champlain (CVS-39)
DD.03.1964-DD.04.1964 -, USS Lake Champlain (CVS-39)
DD.05.1964-DD.06.1964 -, USS Lake Champlain (CVS-39)
08.10.1964-25.11.1964 -, USS Lake Champlain (CVS-39)
DD.01.1965-DD.01.1965 -, USS Lake Champlain (CVS-39)
DD.02.1965-DD.03.1964 -, USS Lake Champlain (CVS-39)
DD.04.1965-DD.05.1964 -, USS Lake Champlain (CVS-39)
05.08.1965-DD.09.1965 -, USS Lake Champlain (CVS-39)
DD.07.1966-DD.08.1966 -, USS Essex (CVS-9)
DD.09.1966-DD.10.1966 -, USS Essex (CVS-9)
DD.11.1966-DD.12.1966 -, USS Randolph (CVS-15)
DD.05.1967-DD.05.1967 -, USS Essex (CVS-9)
29.05.1967-22.09.1967 -, USS Essex (CVS-9)
DD.07.1968-DD.07.1968 -, USS Essex (CVS-9)
DD.08.1968-DD.09.1968 -, USS Essex (CVS-9)
DD.02.1969-06.03.1969 -, USS Wasp (CVS-18)
01.04.1969-30.06.1969 -, USS Wasp (CVS-18)
DD.11.1969-10.12.1969 -, USS Wasp (CVS-18)
16.03.1970-03.04.1970 -, USS Wasp (CVS-18)
05.05.1970-08.09.1970 -, USS Wasp (CVS-18)
14.01.1971-03.03.1971 -, USS Wasp (CVS-18)
27.04.1971-08.05.1971 -, USS Wasp (CVS-18)
15.06.1971-02.07.1971 -, USS Wasp (CVS-18)
DD.03.1972-DD.04.1972 -, USS Intrepid (CVS-11)
06.01.1976-28.07.1976 -, USS Saratoga (CV-60)
11.07.1977-23.12.1977 -, USS Saratoga (CV-60)
03.10.1978-05.04.1979 -, USS Saratoga (CV-60)
10.03.1980-27.08.1980 -, USS Saratoga (CV-60)
29.10.1981-11.12.1981 -, USS John F. Kennedy (CV-67)
04.01.1982-14.07.1982 -, USS John F. Kennedy (CV-67)
26.04.1983-01.07.1983 -, USS John F. Kennedy (CV-67)
27.09.1983-02.05.1984 -, USS John F. Kennedy (CV-67)
18.08.1986-02.03.1987 -, USS John F. Kennedy (CV-67)
02.08.1988-01.02.1989 -, USS John F. Kennedy (CV-67)
15.08.1990-28.03.1991 -, USS John F. Kennedy (CV-67)
07.10.1992-07.04.1993 -, USS John F. Kennedy (CV-67)
Velitel:
Commander:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Výzbroj:
Armament:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Grumman S2F-1 Tracker
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Grumman S2F-1S Tracker
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Grumman S2F-2 Tracker
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Grumman S2F-1S1 Tracker
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Grumman S-2E Tracker
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Lockheed S-3A Viking
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Lockheed S-3B Viking
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.wings-aviation.ch
URL : https://www.valka.cz/Protiponorkova-perut-22-1960-1993-t210989#595008Verze : 2
MOD