Main Menu
User Menu

Torpédová peruť 3 [1937-1946]

Torpedo Squadron 3 / VT-3

     
Název:
Name:
Torpédová peruť 3
Originální název:
Original Name:
Torpedo Squadron 3
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.07.1937
Předchůdce:
Predecessor:
Torpédová peruť 2B
Datum zániku:
Disbanded:
15.11.1946
Nástupce:
Successor:
Útočná peruť 4A
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
15.07.1942-25.08.1942 Letecká skupina Enterprise (CAEG)
Dislokace:
Deployed:
15.07.1942-25.08.1942 -, USS Enterprise (CV-6)

Velitel:
Commander:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Jett, C. M. (Lieutenant Commander)
Výzbroj:
Armament:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Grumman TBF-1 Avenger
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.wings-aviation.ch
URL : https://www.valka.cz/Torpedova-perut-3-1937-1946-t210919#594867Verze : 0
MOD