Main Menu
User Menu

Smíšená peruť 11 [1948-1956]

Composite Squadron 11 / VC-11

     
Název:
Name:
Smíšená peruť 11
Originální název:
Original Name:
Composite Squadron 11
Datum vzniku:
Raised/Formed:
DD.MM.1948
Předchůdce:
Predecessor:
Palubní letecká peruť včasné výstrahy 1
Datum zániku:
Disbanded:
DD.MM.1956
Nástupce:
Successor:
Palubní letecká peruť včasné výstrahy 11
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
15.09.1952-04.02.1953 Palubní letecká skupina 102
04.02.1953-18.05.1953 Palubní letecká skupina 12
14.09.1953-22.04.1954 Palubní letecká skupina 19
02.03.1955-21.09.1955 Palubní letecká skupina 19
11.02.1956-13.06.1956 Palubní letecká skupina 9
Dislokace:
Deployed:
15.09.1952-18.05.1953 -, USS Oriskany (CV-34)
14.09.1953-22.04.1954 -, USS Oriskany (CV-34)
02.03.1955-21.09.1955 -, USS Oriskany (CV-34)
11.02.1956-13.06.1956 -, USS Oriskany (CV-34)

Velitel:
Commander:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ? ( )
Výzbroj:
Armament:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Douglas AD-3W Skyraider
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Douglas AD-5W Skyraider
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.wings-aviation.ch
URL : https://www.valka.cz/Smisena-perut-11-1948-1956-t210300#593732Verze : 4
MOD