Main Menu
User Menu

Malá Zubovščina

Mala Zubivschyna / Maлa Зубiвщинa

     
Název:
Name:
Malá Zubovščina
Originální název:
Original Name:
Maлa Зубiвщинa
Další názvy:
Other Names:
Ма́лая Зу́бовщина
Nižší územní celek:
Lower Administrative Area:
Korosteňský rajón
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
50°56'18.39"N 28°50'07.51"E
Místní části:
Local Municipalities:
-
První písemná zmínka:
First Written Reference:
?
Vojenské objekty:
Military Objects:
Památky:
Historical Sights, Places of Interest:
-
Muzea:
Museums:
-
Osobnosti:
Personalities:
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:
Průmyslové podniky:
Industry:
Vlajka:
Banner:
-
Znak:
Coat of Arms:
-
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://www.hks.re/wiki/doku.php?id=mala_zubovscina
https://www.itouchmap.com/latlong.html
URL : https://www.valka.cz/Mala-Zubovscina-t205886#584225Verze : 0
MOD