Main Menu
User Menu

ISR - Přehled ministerských předsedů

Přehled ministerských předsedů:

17.05.1948-26.01.1954 - David Ben Gurion
26.01.1954-02.11.1955 - Moše Šaret
02.11.1955-21.06.1963 - David Ben Gurion
21.06.1963-26.02.1969 - Levi Eškol
26.02.1969-17.03.1969 - Jigal Alon (úřadující)
17.03.1969-03.06.1974 - Golda Meir(ová)
03.06.1974-22.04.1977 - Jicchak Rabin
22.04.1977-21.06.1977 - Šimon Peres (úřadující)
21.06.1977-10.10.1983 - Menachem Begin
10.10.1983-14.09.1984 - Jicchak Šamir
14.09.1984-20.10.1986 - Šimon Peres
20.10.1986-13.07.1992 - Jicchak Šamir
13.07.1992-04.11.1995 - Jicchak Rabin
04.11.1995-18.06.1996 - Šimon Peres
18.06.1996-06.07.1999 - Benjamin Netanjahu
06.07.1999-07.03.2001 - Ehud Barak
07.03.2001-04.01.2006 - Ariel Šaron
04.01.2006-31.03.2009 - Ehud Olmert (do 14.04.2006 úřadující)
31.03.2009-DD.MM.RRRR - Benjamin Netanjahu
URL : https://www.valka.cz/ISR-Prehled-ministerskych-predsedu-t20259#76216Verze : 0
MOD