Main Menu
User Menu

III. skupina Eskadry střemhlavých bombardérů 165 [1937-1939]

3rd Group of the 165th Dive Bomber Wing / III. Gruppe des Sturzkampfgeschwaders 165 (III./St.G 165)

     
Název:
Name:
III. skupina Eskadry střemhlavých bombardérů 165
Originální název:
Original Name:
III. Gruppe des Sturzkampfgeschwaders 165
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.04.1937
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
01.05.1939
Nástupce:
Successor:
III. skupina Eskadry střemhlavých bombardérů 51
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.04.1936-01.05.1939 Eskadra střemhlavých bombardérů 165
Dislokace:
Deployed:
01.04.1937-DD.09.1937 Fürstenfeldbrück, Fliegerhorst Fürstenfeldbruck /
DD.09.1937-01.05.1939 Wertheim, Fliegerhorst Wertheim /

Velitel:
Commander:
01.04.1937-DD.09.1937 ?, ? ( )
DD.09.1937-01.05.1939 Schönborn-Wiesentheid, Clemens von (Hauptmann)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.04.1937-01.05.1939 7. letka Eskadry střemhlavých bombardérů 165
01.04.1937-01.05.1939 8. letka Eskadry střemhlavých bombardérů 165
01.04.1937-01.05.1939 9. letka Eskadry střemhlavých bombardérů 165
01.04.1937-01.05.1939 Štáb III. skupiny Eskadry střemhlavých bombardérů 165

Ručně vyplněné položky:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://ww2.dk/air/attack/stg165.html
URL : https://www.valka.cz/III-skupina-Eskadry-stremhlavych-bombarderu-165-1937-1939-t202282#577690Verze : 1
MOD