Main Menu
User Menu

I. skupina Eskadry střemhlavých bombardérů 151 [1943-1943]

1st Group of the 151st Dive Bomber Wing / I. Gruppe des Sturzkampfgeschwader 151 (I./St.G 151)

     
Název:
Name:
I. skupina Eskadry střemhlavých bombardérů 151
Originální název:
Original Name:
I. Gruppe des Sturzkampfgeschwader 151
Datum vzniku:
Raised/Formed:
17.05.1943
Předchůdce:
Predecessor:
Doplňovací skupina Eskadry střemhlavých bombardérů 1
Datum zániku:
Disbanded:
18.10.1943
Nástupce:
Successor:
I. skupina Bitevní eskadry 151
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
17.05.1943-18.10.1943 Eskadra střemhlavých bombardérů 151
Dislokace:
Deployed:
17.05.1943-DD.06.1943 Pančevo, ?
04.08.1943-DD.08.1943 Memmingen, ?
DD.08.1943-18.10.1943 Záhřeb, Fliegerhorst Agram-Stadt /

Velitel:
Commander:
17.05.1943-17.09.1943 ?, ? ( )
18.09.1943-18.10.1943 Schrepfer, Karl (Hauptmann)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
17.05.1943-18.10.1943 1. letka Eskadry střemhlavých bombardérů 151
17.05.1943-18.10.1943 2. letka Eskadry střemhlavých bombardérů 151
17.05.1943-18.10.1943 Štáb I. skupiny Eskadry střemhlavých bombardérů 151

Ručně vyplněné položky:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://ww2.dk/air/attack/stg151.html
URL : https://www.valka.cz/I-skupina-Eskadry-stremhlavych-bombarderu-151-1943-1943-t202027#581388Verze : 1
MOD