Main Menu
User Menu

231. skupina RAF [1943-1945]

No. 231 Group RAF

     
Název:
Name:
231. skupina RAF
Originální název:
Original Name:
No. 231 Group RAF
Datum vzniku:
Raised/Formed:
13.12.1943
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
30.09.1945
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR

Velitel:
Commander:
07.01.1944-15.06.1945 Mellersh, F. J. W. (Air Commodore)
15.06.1945-30.09.1945 Durrant, J. T.* ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
DD.MM.1944-DD.MM.1945 355. peruť RAF
DD.MM.1944-DD.MM.1945 356. peruť RAF
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR 159. peruť RAF
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR 358. peruť RAF

Ručně vyplněné položky:
Poznámka:
Note:
* - generálmajor SAAF
Zdroje:
Sources:
https://www.rafweb.org/Organsation/Grp07.htm
URL : https://www.valka.cz/231-skupina-RAF-1943-1945-t201088#575000Verze : 0
MOD